Posted on

Klean Kanteen ühistellimus

Ma olen Klean Kanteeni pudeleid mitu aastat kasutanud ja täitsa vaimustuses – erinevalt plastikust ei haise vesi plastmassi järele. Nad on kerged, nii et ka laps jõuab sealt ise juua, aga piisavalt vastupidavad, et igast väikesest kukkumisest mõlki ei lähe. Miks ma Klean Kanteeni valisin, loe siit.

Tellida saab kogu Klean Kanteeni valikust – kergeid veepudeleid, termospudeleid, kohvitermoseid- ja kruuse, veini-õlle punsusid (growlers), disanipudeleid (reflect) jne. Suurused on erinevad, kõige väiksem pudel on 355 ml ja kõige suurem pea kaks liitrit.

Tellimusi ootan 24. jaanuari keskööni. NB! Tegu on ettetellimisega, pudelid jõuavad lattu 4. nädalal ja saadetakse meile 5. nädalal .

Kuidas tellida?

 1. Vali välja endale meeldivad pudelid. Mina tellin kaupa hulgilaost, aga kuna laol ei ole veebilehte, siis kogu valikut näeb sellelt lehelt: www.kleankanteen.com/  Kõigepealt tuleb ette silt, et nad otse Euroopasse ei müü, selle eest ära saamiseks tuleb lehel kuskile mujale klikkida. Kui valik võtab silmad kirjuks, saab vaadata tellimise spikrit.
  NB! Tellimine ei toimu Klean Kanteeni lehe järgi – see tähendab, et ladu ei paku meile USA soodukaid, samuti tuleb tellimislehelt kontrollida, kas Sinu soovitud värv on laos olemas.
 2. Lae alla tellimisleht Exceli või Open Office jaoks.
  * Tabeli täitmiseks ei piisa selle avamisest, fail tuleb arvutisse salvestada.
  * Punased lahtrid tähendavad, et seda toodet tellida ei saa.
  * Märgi kättesaamise viis ka juhul, kui soovid ise järgi tulla (tabeli lõpus).
  * Enda telefoninumber lisa ka siis, kui tuled ise pakile järgi – juhul, kui mõni toode on enne tellimuse kinnitamist otsa saanud, siis ma helistan.
  * Täidetud tellimisleht saada aadressile vesi@veepudel.ee
  * Kui tahaksid tellida ka Lunch Botside roostevabasid võileivakarpe, siis laoseis ja kirjeldused on siin failis. Ma neile hetkel tellimislehte ei tee, kirjuta lihtsalt meili, mida ja palju soovid.
 3. Tellimislehti ootan kuni 24. jaanuari keskööni.
 4. Maksmine. Tellimislehe vastu saadan arve kohe pärast seda, kui ladu on tellimuse 25. jaanuaril kinnitanud.  Kui soovid arvet firmale, siis anna palun teada.
 5. Tellimuse esitan 25. jaanuari hommikul, aga lattu jõuavad pudelid jaanuari viimasel nädalal ja teele pannakse veebruari esimesel nädalal. Siiani on pakk Eestisse jõudnud mõne päevaga.