Meist

Kõik algas sellest, et 2012 aastal sündis meie esimene laps, järgmisel kevadel ostsin talle plastikust nokaga tassi. Avastasin, et see haiseb plastiku järgi, vesi läheb ruttu ligaseks ja tops ise koledaks. Kuna plastikust toidunõud mulle niikuinii ei meeldi, võtsin ette põhjaliku uurimistöö ja leidsin roostevabast terasest Klean Kanteen pudelid, mis on maailma kõige rohelisemalt toodetud pudel. Terasest ei leki vette kemikaale, vesi püsib värske ja pudelitel on eluaegne garantii. Miks ma just Klean Kanteeni valisin, saab lugeda siit.

Eestist neid osta ei saanud, nii et tellisin vajalikud pudelid Suurbritanniast ja nii see asi jäi. 2015. aastal oli meil järgmist nokaga tassi vaja 😉 Seekord võtsin julguse kokku ja hakkasin otsima huvilisi, et otse tootjalt korraga rohkem pudeleid tellida. Minu suureks rõõmuks neid huvilisi leidus. Kuna plastikuvaba eluviis meeldib mulle igati, siis hakkasin neid pudeleid varusse ostma.

Kuidas tellida või osta?

Kuna tegu on hobiprojektiga, siis kogu tootjate valikut ma lattu (ehk seinakappi) osta ei suuda. Nii on tekkinud süsteem, et osa pudeleid-karpe on kogu aeg olemas, neid saab osta e-poest.

Lisaks kogun iga kuu-paari tagant huvilised kokku ja teen suure ühistellimuse, kus igaüks saab Klean Kanteeni ja Lunch Botsi valikust endale täpselt sobivad asjad tellida. Ühistellimuste kohta loe siit.

Kui teil tekib pudeli valimisega küsimusi või tahaks veidi arutleda, siis kirjutage vesi@veepudel.ee või helistage 56623823. Tagasiside on ka teretulnud. Vahel tundub, et korraldamist on palju ja energia saab otsa, siis on hea lugeda kirju, kuidas pikalt valitud pudel osutus lapse lemmikuks või kohvitermosest sai pereliige, kes igal hommikul töölesõidu kaasa teeb 🙂

Ikka teie,
Katrin

OÜ Puhas Plasku
Reg nr: 12926530
KMKR: EE101872166
1-DSC09406
Värvikas foto Video5lt. Aitäh 🙂