473 ml termoskruus sea crest
K16VSSC-BSK20VSSC-SCK16VSSC-PSK16VSSC-FPK16VSSC-SBlihtne kaaska-olletopsK16VSSC-FP - LS - fresh pine latteK16VSSC-FP - LS - fresh pine tumbler on picnic tableK16VSSC-PS - LS - beer tap pouring into tumblerK16VSSC-PS - LS - Yellow Sweater Putting in StrawK16VSSC-SC - LS - Girl Smiling with Bandana, GuitarK16VSSC-SC - LS - Left hand and Food on Plate

473 ml termoskruus

24,00

Puhasta
Tootekood: 473 ml termostops Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

473 ml termostops on minu vaieldamatu lemmik, mis on kasutuses vähemalt kaks-kolm korda päevas – kohvi hoiab ta kuumana ja smuuti külmana.

Kõigepealt hakaksin seda kasutama, sest väikeste laste kõrvalt läks hommikukohv tassis sageli külmaks, enne kui jõudsin selle lõpuni juua. Topsi lisaväärtuse avastasin siis, kui lapsed suvel õues tahtsid smuutit juua – kohvikaane sees on ka ava kõrre jaoks.  Meesterahvad leidsid päris kiiresti, et see tops on ka käsitööõlle jaoks ideaalne – saab aeglaselt nautida ja ei ole hirmu, et väärt jook soojaks läheks.

  • Hoiab joogi kuumana 4h, külmana 20h.
  • Termoskruus ei ole kuidagi lekkekindel. Kui on vaja lekkekindlust, kasutan sama suurt kohvitermost.
  • Valmistatud 100% taaskasutatavatest materjalidest, elektropoleeritud sisepind ei eralda ega säilita lõhnu.
  • Vastupidavast, puhtast ja kõrge kvaliteediga roostevabast terasest.
  • Kui  juba pudeleid on mugav harja või svammiga pesta, siis topsiga pole üldse muret, iga kord saab selle pesusvammiga täitsa puhtaks. Ma olen lõhnade suhtes väga tundlik ja muidu ei saaks ma teda vaheldumisi kohvi ja smuuti joomiseks üldse kasutada. Täpsemalt loe hoolduse ja garantii lehelt.

Komplektis on tops ja lihtne kaas. Juurde saab osta smuutikomplekti.

Topsi mõõtmed:

  • Kaal: 253,2 g
  • Suudme ava: 7,8 cm
  • Põhja laius: 8,95 cm
  • Kõrgus: 15,8 cm
P.S. Selle pisikese poe tekstid kirjutatud rohkem enda kogemuse järgi – loe ka toote kirjeldust Klean Kanteen lehelt.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

Lisainfo

Värv

fresh pine (roheline matt), pacific sky (helesinine matt), roostevaba, sea crest (rohekassinine), shale black (must matt)