Flame orange
limepopp1-vikerkaarorganic garden 800 ml (keerukork)lime pop 800 ml (keerukork)dragon fruit 800 ml (keerukork)berry syrup 800 ml (keerukork)blue planet 800 ml (keerukork)tidal pool 800ml (sport-sport)organic garden 800ml (sport-sport)channel island 800ml (sport-sport)roostevaba 800ml (sport-sport)

800 ml veepudel

22,00

Puhasta
Tootekood: 800 ml Kategooria:

Toote kirjeldus

800 ml joogipudel on Klean Kanteeni esimesest sarjast ja nad on siiani inimeste lemmikud. Sobib nii sportimiseks kui igapäevaseks kasutamiseks inimesele, kes armastab palju vett juua.

Pudeli suudmest pudelist mahuvad hõlpsalt sisse jääkuubikud või marjad smuuti jaoks. Tänu ümaratele servadele on teda lihtne puhastada, roostevaba viimistlusega pudeli saab panna ka nõudepesumasinasse. See pudel kestab aastaid ilma, et hakkaks imelikult lõhnama. (Endal järgi proovitud, minu 800 ml pudelis on nüüdseks vesi sees olnud 3,5 aastat. Loputan teda korra nädalas ja vesi on täiesti värske, soovi korral võib nuusutama tulla :))

  • Pudelisse võib panna kõiki külmi ja mõõdukalt soojasid jooke (kuumade jookide puhul tuleb meeles hoida, et pudel on täpselt sama temperatuuriga kui seal sees olev jook).
  • Kõik kasutatud materjalid on ohutud, sealt ei leki kemikaale (nt BPA, BPK).
  • Pudel on täielikult tehtud taaskasutatavatest materjalidest – 18/8 roostevabast terasest koos mürkidevabade värvidega.
  • Kork on polüpropüleenist (#5).
  • Nõudepesumasinas tohib pesta spordikorki, keeratavat korki ja roostevaba viimistlusega pudelit, värvilised pudelid saab puhtaks sooja vee ja seebiga.
  • Värvidest – kõik pudelid on päriselus suhteliselt sama värvi kui pildil, välja arvatud Dragon fruit, mis pildil on lilla, aga päriselus täiesti roosa (vt pilti, kus on kõik pudelid reas, seal on õigem värv).

Komplektis: 800 ml pudel, spordikork või keeratav kork.

Milline kork valida?

  • Spordikorgist on mugav juua ka siis, kui Sa ei tee sporti – kork on ühe käega avatav, pehme silikoonist otsikuga ja hea vooluga. Spordikork on tilgakindel – kui pudel pikali kukub, siis püsib jook seal sees, kuid kotis võiks ta siiski enam-vähem püsti olla, pikali loksudes võib sealt veidi välja imbuda. Spordikorki võib pesta nõudepesumasinas.
  • Keeratav kork on täiesti lekkekindel, roostevaba viimistlusega pudelile sobib hästi ka roostevabast terasest kork (mõlemat võib nõudepesumasinas pesta).
  • Pudelile sobivad ka nokk, bambuskork või pendelkork.

Pudeli mõõtmed:
Kaal: 204 g
Suudme ava: 4,4 cm
Põhja laius: 7,3 cm
Kõrgus spordikorgiga: 27,6 cm

P.S. Selle pisikese poe tekstid kirjutatud rohkem enda kogemuse järgi – loe ka tootja kirjeldust.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

Lisainfo

Värv

berry syrup (tumelilla matt), blue planet (tumesinine), channel island (sinine), dragon fruit (roosa), flame orange (oranž), lime pop (helekollane matt), organic garden (roheline), roostevaba, shale black (must matt), tidal pool (helesinine)

Kork

keeratav kork, spordikork