Pudelihari1
pudelihari t88spudelihari kinnituspudelihari 2

Pudeliharjade komplekt

17,50

3 laos

Tootekood: pudeliharjad Kategooriad: , ,

Toote kirjeldus

Neljaosaline Klean Kanteen pudeliharjade komplekt aitab pudeleid hooldada, pikendades sellega nende eluiga. Loomulikult on kõik komplekti osad taastuvatest materjalidest ja plastikuvabad. 

  • Komplektis on suur pudelihari, kõrre hari ja korkide puhastamise hari ning tööriist korgi või kaane tihendi eemaldamiseks.
  • Pudelihari sobib kõikidele Klean Kanteen pudelitele (ja teistele laiema suudmega pudelitele ka). See on piisavalt pikk, et pesta 1,9-liitrist KleanKanteen pudelit.
  • Harjade valmistamisel on kasutatud kolme koostisosa – palmikiudu harjaste jaoks, roostevaba terast ja vastutustundlikult kasvatatud bambust.
  • Enne esimest kasutamist pese harju sooja soobivee ja äädikalahuse-sooda seguga. Hiljem hoolda neid samamoodi teatud aja tagant. Mitte pesta valgendajaga, kloori sisaldava või abrasiivse pesuvahendiga.
  • NB! Palmikiust kõrre puhastushari on alguses kange. Kõigepealt tuleb hari märjaks teha ja teda näppudega siluda. Esimesed korrad käib hari raskelt ja teda tuleb edasi-tagasi liigutustega ettevaatlikult kõrre sisse harjutada. On küll ebamugavam kui plastik, aga ma ise tunnen, et natuke lisatööd on seda väärt, et tegu on täiesti naturaalsete harjastega.

P.S. Selle pisikese poe tekstid kirjutatud rohkem enda kogemuse järgi – loe ka tootja kirjeldust.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses

Lisainfo

Värv

must, värviline