värvlised kõrred
mustad kõrredkõrs ja puhastushariSee tops on küll liiga täis :)värvilised kõrred  473 ml topsis

Smuutikõrte komplekt (roostevabast terasest, silikoonist otsaga, 4 tk+hari)

3,5013,50

Puhasta
Tootekood: kõrs-v2rviline Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Klean Kanteen roostevabad kõrred on korduvkasutatavad ja lastele mõeldes pehme silikoonist otsaga. Kodust ei saa enam iial kõrred otsa, samas ei pea ostma pakkide kaupa plastikut. Roostevaba kõrs ei lähe katki ja pehme ots on lastele turvaline.

  • Komplektis on neli kõrt ja palmiharjastest puhastushari.
  • Kõrre ots on pehmest silikoonist (silikooni tehakse liivast ja ränist, tegu pole plastikuga).
  • Kõrsi võib panna nõudepesumasinasse, lisaks võiks neid aeg-ajalt harjaga puhastada. Puhastamisel mitte kasutada kloriini ja pleegitajat sisaldavaid või abrasiivseid puhastusvahendeid.
  • Puhastamiseks tuleb silikoonist ots kõrre küljest lahti võtta.

NB! Soodushinnaga kõrtel on pakid veidi muljuda saanud, kõrred ise on terved. Sobivad hästi, kui soovite näiteks kõrsi endale koju osta, mitte kingiks.

Kõrred ise on superägedad, aga selle toote nõrk koht on puhastushari -palmikiust hari on alguses kange ja mul tekkis küsimus, et kuidas ta üldse kõrre sisse mahub? Sellele on mitu lahendust – esiteks võib harja märjaks teha ja teda näppudega siluda. Esimesed korrad käib hari raskelt ja teda tuleb edasi-tagasi liigutustega ettevaatlikult kõrre sisse harjutada. Teine võimalus on suurematele lastele võtta hoopis Bunkoza Eco Straw kõrred, mis on odavamad, lihtsamad puhastada ja millel on väga mõnus pehme hari. Kolmas variant on see, mida meie kasutame – lastel on Klean Kanteen kõrred, täiskasvanutel Bunkozad, aga kasutan suures osas Bunkozade harja.

Kõrsi on mugav kasutada 473 ml ja 592 ml topsidega, aga ka täitsa tavaliste klaasidega. Meie pere lastele meeldisid nad väga – nii värv kui pehme ots. Mulle endale tundub silikoonist ots veidi jämedam kui ma harjunud olen, nii et täiskasvanute puhul jään kasutama 100% roostevabasid kõrsi.

Mõõdud:

  • läbimõõt 9,8 mm
  • pikkus 22,6 cm
  • kaal 15,4 gr

Lisainfo

Värv

must, must (üks kõrs), värviline, värviline – karp muljutud