KSTRLID-BK_set
K16VSSC-PS - LS - Yellow Sweater Putting in StrawK16VSSC-SB - LS Guy in Black Vest and Girl in Yellow SweaterK16VSSC-SC - LS - Woman putting on tumbler lid with blue strawK16VSSC-SC - LS - Yellow Sweater Sipping and Guy in Sailor Shirtsteel_StrawKõrred3KSTRLID-BK_set

Komplekt – topsi kaas ja kõrs puhastusharjaga

13,50

Laost otsas

Tootekood: smuutip22stja Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Smuutikaas koos kõrrega ja puhastusharjaga on uus komplekt, mis on mõeldud kõrrejooke kindlalt topsis hoidma. Meil on selle kaane eelmine versioon päästnud lugematul hulgal jooke, kui suvel väikesed inimesed joostes smuutiga murule kõhuli käisid. Kaas ei ole lekkekindel, nii et mõni tilk tuleb ikka välja, aga enamasti jäävad riided puhtaks ja mis veel olulisem – jook topsi sisse

  • Kaas sobib kõigile termostopsidele (273 ml, 473 ml, 592 ml) ja suurtele (473 ml, 592 ml) ühekordse seinaga topsidele.
  • Kaant võib pesta nõudepesumasinas.
  • Polüpropüleenist (#5) kork ei sisalda BPAd ega teisi mürke.

Klean Kanteen roostevabad kõrred on korduvkasutatavad ja lastele mõeldes pehme silikoonist otsaga. Kodust ei saa enam iial kõrred otsa, samas ei pea ostma pakkide kaupa plastikut. Roostevaba kõrs ei lähe katki ja pehme ots on lastele turvaline.

  • Kõrre ots on pehmest silikoonist (silikooni tehakse liivast ja ränist, tegu pole plastikuga).
  • Kõrsi võib panna nõudepesumasinasse, lisaks võiks neid aeg-ajalt harjaga puhastada. Puhastamisel mitte kasutada kloriini ja pleegitajat sisaldavaid või abrasiivseid puhastusvahendeid.
  • Palmikiust puhastushari on alguses kange ja mul tekkis küsimus, et kuidas ta üldse kõrre sisse mahub? Küsisin tootjalt järgi, alguses tuleb hari märjaks teha ja teda näppudega siluda. Esimesed korrad käib hari raskelt ja teda tuleb edasi-tagasi liigutustega ettevaatlikult kõrre sisse harjutada. On küll ebamugavam kui plastik, aga ma ise tunnen, et natuke lisatööd on seda väärt, et tegu on täiesti naturaalsete harjastega. Puhastamiseks tuleb silikoonist ots kõrre küljest lahti võtta.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.