Klean Kanteen ühistellimus

Aasta viimane ühistellimus ! Soove ootan pühapäeva (3. detsembri) keskööni. Kui liitute FB sündmusega, saate tellimustest teavitused FB postkasti. 

NB! Ühistellimus ei ole siin lehel oleva e-poega seotud. Poes on pudelid, mis on kohe Eestis olemas. Ühistellimusega ostame pudelid tootja laost konkreetsetele soovijatele, tellitud asjad lähevad otse uutesse kodudesse.

Kuidas tellida?

 1. Vali välja endale meeldivad tooted.
  Mina tellin kaupa hulgilaost, aga kuna Euroopa laol ei ole veebilehte, siis toodete valiku nägemise jaoks tuleb iga tootja kodulehte vaadata. Kui tellimisleht lahti teha, siis iga toote taga on ka link tootja lehele.
  * Klean Kanteen pudelid, termosed, toidunõud, kõrred jne: www.kleankanteen.com/  (Kõigepealt tuleb ette silt, et nad otse Euroopasse ei postita, selle eest ära saamiseks tuleb lehel kuskile mujale klikkida.)
  * Lunch Bots roostevabad võileivakabid ja toidunõud: www.lunchbots.com/
  * ChicoBag valikust tellin ainult taaskasutatud materjalist kotte: ChicoBag rePETe
  * To Go Ware valikust saab tellida bambusest söögiriistade komplekte lastele ja suurtele: To Go Ware koduleht.Tellimine ei toimu tootja kodulehte hindade järgi – ladu ei paku meile USA soodukaid ja tellimislehelt tuleb kontrollida, kas Sinu soovitud toode ja värv on Euroopa laos olemas.

 2. Lae alla tellimisleht Open Office või Exceli jaoks.
  * Tabeli täitmiseks ei piisa selle avamisest, fail tuleb arvutisse salvestada.
  * Lunch Bots, Chico Bag ja To Go Ware söögiriistade tellimislehed on samas failis, järgmistel vahelehtedel.
  * Roosade lahtritega tooted on otsas ja neid tellida ei saa.
  * Enda telefoninumber lisa ka siis, kui tuled ise pakile järgi – ma helistan, kui mõni toode on enne tellimuse kinnitamist otsa saanud.
  * Tellimislehti ootan pühapäeva, 3. detsembri keskööks aadressile vesi@veepudel.ee

 3. Maksmine.
  * Arve saadan kohe, kui ladu on tellimuse kinnitanud, tavaliselt teisipäeval.
  * Kui soovid arvet firmale, siis anna palun teada, OÜ Puhas Plasku on KM-kohuslane.
 4. Kauba kohalejõudmine – enamasti on pakid Eestisse jõudnud nelja päevaga. Arvestades, et tegu on detsembriga, ootan kullerit 11. detsembriks, siis peaks kõigi tekkutud pakid 13. – 14. detsembril automaatides kohal olema.
 5. Järgmised tellimused – kui oled FB kasutaja ja soovid infot järgmiste ühistellimuste kohta, siis liitu selle sündmusega. Seal annan alati teada, kui uuesti hakkan tellima. Kui Sa ei ole FB kasutaja, siis kirjuta vesi@veepudel.ee ja ma annan kirja teel sama infot.