532 ml veepudel

532 ml veepudel

25,00

Pooleliitrine joogipudel on siiani üks Klean Kanteeni populaarsematest pudelitest. Mõnusalt väike pudel sobib nii kergeks spordiks kui igapäevaseseks töölkäimiseks. 

Pudeli suudmest pudelist mahuvad hõlpsalt sisse jääkuubikud või marjad smuuti jaoks. Tänu ümaratele servadele on teda lihtne puhastada, roostevaba viimistlusega pudeli saab panna ka nõudepesumasinasse. See pudel kestab aastaid ja ei hakka imelikult lõhnama. (Endal järgi proovitud, minu pudel on aastast 2012.)

Saad lisaks valida sobiva korgi:

Sellele tootele sobivad ka need korgid

Order total:

Tootekirjeldus

  • Pudelisse võib panna kõiki külmi ja mõõdukalt soojasid jooke (kuumade jookide puhul tuleb meeles hoida, et pudel on täpselt sama kuum kui seal sees olev jook).
  • Kõik kasutatud materjalid on ohutud, sealt ei leki kemikaale (nt BPA, BPK).
  • Pudel on tehtud täielikult taaskasutatavatest materjalidest (18/8 roostevaba teras + värvilistel pudelitel mürkidevaba värv).
  • Spordikork on polüpropüleenist (#5).
  • Nõudepesumasinas tohib pesta spordikorki ja roostevaba viimistlusega pudelit, värvilised pudelid saab puhtaks sooja vee ja seebiga.
  • Spordikorgi joogiventiil käib puhastamiseks korgi küljest lahti.

Spordikork on tilgakindel – kui pudel pikali kukub, siis püsib jook seal sees, kuid kotis võiks ta siiski enam-vähem püsti olla, pikali loksudes võib sealt veidi välja imbuda.

Komplektis: 532 ml pudel, spordikork.

Pudelile sobivad ka lekkekindel keeratav kork, roostevabast terasest kork, bambuskork, nokk.

Pudeli mõõtmed:
Kaal: 181,4 g
Suudme ava: 44 mm
Põhja laius: 72,8 mm
Kõrgus: 22,5 cm

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

P.S. Selle pisikese poe tekstid kirjutatud rohkem enda kogemuse järgi – loe ka tootja kirjeldust.

Sulle võib meeldida ka…

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!