Eco Lunch Box kandiliste lekkekindlate toidukarpide komplekt 3 tk

Allahindlus!

Eco Lunch Box kandiliste lekkekindlate toidukarpide komplekt 3 tk

33,00

Eco Lunch Box kandilsed lekkekindla kaanega toidukarbid käivad üksteise sisse ja võtavad vähe ruumi. Kõige pisema karbi saab panna ülemise kihi sisse. Komplektis on kolm karpi – 414 ml, 384 ml ja 148 ml.

Meie peres on see karp sageli kasutuses koolilapsel – kuna ta läheb vahel ka otse koolist trenni, siis kooli vahepala on ühes sahtlis, peale kooli mõeldud toit teises ning lisaks saab väikese karbiga panna kaasa kuivatatud puuvilja trenni lõpuks. Kuna suured karbid on üksteise küljes väga korraliku kinnitusega, ei ole kartust, et see koolikotis kogemata lahti läheks.

1 laos

Tootekirjeldus

Iga karbi põhja all on karbi kaal olemas – kui pood või kohvik oskab teha pakendi kaalu tagasiarvestust, on see alati olemas.

  • Toit puutub kokku ainult roostevaba terase ja silikoonist kaanega. Silikoonil pole plastikuga midagi ühist – seda tehakse liivast ja ränist.
  • Kaant ja karpi võib pesta nõudepesumasinas.
  • Karp ja kaas on tehtud roostevabast terasest.
  • NB! Tegu ei ole termosega – karp on väljast sama kuum kui sees olev toit.

Videost näeb karpide suurust paremini

Kõik Eco Lunch Box karbid on tehtud keskkonnasäästlikult ja vastutustundliku ettevõtluse põhimõtteid jälgides, neil on B-CORP ja California Green sertifikaadid. Loe lähemalt.

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!