Keerukaas (twist cap) TK Wide termostele

Keerukaas (twist cap) TK Wide termostele

11,00

Uus lekkekindel keerukork on nutika kõrre ja keeratava kaanega – sellest saab juua ühe liigutusega. Kuna jook tuleb kõrrest otse suhu, siis ei soovita tootja seda kaant kasutada kuumade jookidega, kuna on oht suu ära kõrvetada. Samas on see väga hea lahendus väikeste lastega perele, kus nokaga pudelit pole enam vaja, aga lapsel oleks vahel vaja käigu pealt juua, nii et jook maha ei läheks.

7 laos

Tootekirjeldus

Kaane kokku panek on väga lihtne – sissepoole käib kaane külge roostevaba kõrs. Kui termos on suurem, saab roostevabale kõrrele lisada silikoonist pikenduse ja selle ise parajaks lõigata. Lahti võtmise ja puhastamise õpetuse leiab siit.

TK Wide termoseid toodakse alates 2019. aasta juunist ja tunnete nad ära selle järgi, et keere on topsil seespool.

  • Keerukaas sobib kõigile TK Wide termostele.
  • Korki võib pesta nõudepesumasina ülemisel riiulil. Paremaks puhastamiseks käib kork lahti, lahtivõtmise juhend on karbi siseküljel.
  • Polüpropüleenist (#5) kork ei sisalda BPAd ega teisi mürke.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!