Kestlik vegan kondoom tellimusega tasuta kaasa

Kestlik vegan kondoom tellimusega tasuta kaasa

Kestlik vegan kondoom tellimusega tasuta kaasa

0,00

Tasuta Einhorn kondoom lustaka postkaardiga – soovi korral saad tellimusega kaasa. Et proovitoodet oleks võimalik paremini leida, saab seda valida nii e-poest kui kassast – vaatamata sellele, millisest kohast selle valite, saab iga tellimusega kaasa ühe proovitoote 🙂 

Tootekirjeldus

Enne Einhorn kondoomidest kuulmist ma isegi ei teadnud, et ka kondoomid võivad jätkusuutlikud olla. Huvitaval kombel on need ka kaugelt parimad kondoomid, mida iial kasutanud olen – naturaalsest kautšukist tehtud lateks on silikoonist palju mõnusam materjal. Ja loomulikult, kui olen mingist tootest vaimustunud, püüan seda ka teistele pakkuda 😉

Lisaks tuli mulle täieliku üllatusena, et tavaliste kondoomide puhul kasutatakse libestina piimast tehtud kaseiini (mis kasutamise käigus kipub ära kuivama). Einhorn kasutab vegan libestit ja tulemus on palju parem kui tavalistel kondoomidel.

Einhorn on Saksa firma, mis teeb julmuse vabasid ja vegan kondoome. Nende eesmärk on olla võimalikult kestlik – alates sellest, et pakend on tehtud ümbertöödeldud paberist ja kasutatakse võimalikult vähe plastikut kuni selleni, et kõik töötajad saavad õiglast tasu. Kuigi enda sõnul on nad veel ideaalist kaugel, on nende jätkusuutliku tootmise raportid ilusad vaadata ja näitavad ka eesmärke. Kondoomide tootmisest saab täpsemalt lugeda siit.

Koostis: 100% looduslik kautšukist lateks, ümbrispakend ümbertöödeldav paber. Kondoomi pakendis on (veel) plastikut, kuid nad kompenseerivad seda, makstes CO2 tasu.

Parim enne tähtaeg on nendel kondoomidel alati 3-4 aastat, näiteks 2022. aasta alguses müügil olevatel toodetel on parim enne märtsis 2026.

Mõõtmed: 54mm laiusega (standard suurus), 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised.

Pakk sisaldab: üks kondoom.

Tootja: Kasvatatud Malaisias, disainitud Berliinis

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!