Laia suudmega veepudel 1900 ml

Laia suudmega veepudel 1900 ml

44,00

Laia suudmega veepudelid on parimad matkatermosed, kuhu on mugav jooki sisse valada, nende puhastamine on samuti lihtne. 

Laia suudmega pudelit on mugav täita ka ämbrist või kaevust, ta sobib hästi ka smuuti kaasa võtmiseks, kannust täitmine on lihtne. Tänu laiale suudmele on teda väga hea puhastada, neid võib panna ka nõudepesumasinasse. Pudeli kork on seestpoolt roostevabast terasest. Roostevaba viimistlusega pudeliga saab ka lõkke peal vett keeta.

1 laos

Tootekirjeldus

  • Pudelisse võib panna kõiki külmi ja mõõdukalt soojasid jooke (kuumade jookide puhul tuleb meeles hoida, et pudel on täpselt sama temperatuuriga kui seal sees olev jook).
  • Kõik kasutatud materjalid on ohutud, sealt ei leki kemikaale (nt BPA, BPK).
  • Pudel on täielikult tehtud taaskasutatavatest materjalidest – 18/8 roostevabast terasest.
  • Kaane sisepind on roostevabast terasest ja jook puutub kokku ainult terasega. Kaane välispind on polüpropüleenist (#5).
  • USA lehe andmetel sobib ta enamuse veefiltritega, aga ma ise pole proovinud, st ma ei tea, mis filtreid on Eestis saada ja kas ta nendega ka sobib.
  • Nii pudelit kui kaant võib pesta nõudepesumasinas.

Komplektis: pudel, keeratav kork.

Pudelite mõõtmed:

Suudme ava: 5,4 cm
Põhja laius: 800 ml – 7,3 cm, 1182 ml – 9,3 cm; 1900 ml – 11 cm.
Kõrgus: 800 ml – 25,3 cm; 1182 ml – 25,1 cm; 1900 ml – 26,4 cm.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!