Meist

Meie lugu

Kõik algas sellest, et 2012 aastal sündis meie esimene laps, järgmisel kevadel ostsin talle plastikust nokaga tassi. Avastasin, et see haiseb plastiku järgi, vesi läheb ruttu ligaseks ja tops ise koledaks. Kuna plastikust toidunõud mulle niikuinii ei meeldi, võtsin ette põhjaliku uurimistöö ja leidsin roostevabast terasest Klean Kanteen pudelid, mis on maailma kõige rohelisemalt toodetud. Terasest ei leki vette kemikaale, vesi püsib värske ja pudelitel on eluaegne garantii. Miks ma just Klean Kanteeni valisin, saab lugeda siit.

Eestist neid osta ei saanud, tellisin vajalikud pudelid Suurbritanniast ja nii see asi jäi. 2015. aastal oli meil järgmist nokaga tassi vaja 😉

Seekord võtsin julguse kokku ja hakkasin otsima huvilisi, et otse tootjalt korraga rohkem pudeleid tellida. Minu suureks rõõmuks neid huvilisi leidus. Kuna plastikuvaba eluviis meeldib mulle igati, siis hakkasin neid pudeleid varusse ostma ja sellest kasvas välja see e-pood.

Kui teil tekib pudeli valimisega küsimusi või tahaks veidi arutleda, kirjutage vesi@veepudel.ee või helistage 56623823.

Ikka teie,
Katrin

Kliimaneutraalne

Meie peamine edasimüügibränd Klean Kanteen on 100%-liselt kliimaneutraalne ning nähakse igaastaselt vaeva enda ja partnerite keskkondliku jalajälje vähendamiseks.

1% planeedile

Klean Kanteen investeerib ühe protsendi oma käibest meie planeeti, annetades selle organisatsioonidele, kes pingutavad kogu maailma paremaks muutmise nimel.

B-Corp

In Business for Good tähendab, et ärimudel on läbipaistev, ning hoolib nii keskkonnast, sotsiaalsetest oludest ja inimestest kes ettevõttes töötavad.

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!