532 ml reflect veepudel

532 ml reflect veepudel

31,00

Tõeliselt kauni disainiga pudel, mille valmistamisel on kasutatud ainult kolme materjali – roostevaba terast, bambust ning väikest silikoonrõngast tihendiks. Isegi logo on peale graveeritud, mitte värvitud. See on esinduspudel inimesele, kes hindab ilu ja keskkonnasõbralikkust.

2023. aastal uuendati reflect pudeli kuju, uued pudelid on kitsamad ja elegantsemad.

Pudeli suudmest pudelist mahuvad hõlpsalt sisse jääkuubikud või marjad smuuti jaoks. Tänu ümaratele servadele on teda lihtne puhastada. See pudel kestab aastaid ilma, et hakkaks imelikult lõhnama.

Tootekirjeldus

  • Pudelisse võib panna kõiki külmi ja mõõdukalt soojasid jooke (kuumade jookide puhul tuleb meeles hoida, et pudel on täpselt sama temperatuuriga kui seal sees olev jook).
  • Kõik kasutatud materjalid on ohutud, sealt ei leki kemikaale (nt BPA, BPK).
  • Pudel on tehtud täielikult taaskasutatavatest materjalidest.
  • NB! Bambuskorki ei tohi pesta nõudepesumasinas, isegi käsitsi pestes ei tohi teda leotada. Loe täpsemalt hoolduse ja garantii lehelt.

Komplektis: 532 ml pudel, bambuskork.

Pudelile sobivad ka lekkekindel keeratav kork, roostevabast terasest kork, bambuskork, nokk, spordikork.

Milline kork valida?

  • Kuigi reflect-pudelitel on kaasas kaunis ja lekkekindel bambuskork, saab nendega loomulikult kasutada ka kõiki teisi korke. Meil on sageli reflect hoopis spordikorgiga,  sellest on lihtsalt väga mugav juua, eriti lastel. Spordikork on tilgakindel – kui pudel pikali kukub, siis püsib jook seal sees, kuid kotis võiks ta siiski enam-vähem püsti olla, pikali olles võib sealt veidi välja imbuda.
  • Samale pudelile saab soovi korral külge panna ka noka, pendelkorgi, tavalise või roostevaba keeratava korgi.

Pudeli mõõtmed:
Kaal: 215,4 g
Suudme ava: 44 mm
Põhja laius: 72,8 mm
Kõrgus: 19,5 cm

P.S. Selle pisikese poe tekstid kirjutatud rohkem enda kogemuse järgi – loe ka tootja kirjeldust.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

Sulle võib meeldida ka…

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!