Einhorn kondoomid – komplekt 3 pakki

Allahindlus!

Einhorn kondoomid - komplekt 3 pakki

19,50

Enne Einhorn kondoomidest kuulmist ma isegi ei teadnud, et ka kondoomid võivad jätkusuutlikud olla. Huvitaval kombel on need ka kaugelt parimad kondoomid, mida kasutanud olen – naturaalsest kautšukist tehtud lateks on silikoonist palju parem materjal. Ja kui olen mingist tootest vaimustunud, püüan seda ka teistele pakkuda 😉

Lisaks tuli täieliku üllatusena, et tavaliste kondoomide puhul kasutatakse libestina piimast tehtud kaseiini (mis kasutamise käigus kipub ära kuivama). Einhorn kasutab vegan libestit ja tulemus on palju parem kui tavalistel kondoomidel.

NB! Kui soovite valida pakkide kujundusi, lisage palun nimetused tellimuse kommentaaridesse.

Tootekirjeldus

Vastupidiselt tavalistele väikestele pakenditele, mida on keeruline avada, on Ükssarvikud mõnusalt avarates pakendites. Ise nimetavad nad neid krõpsupakkideks ja rõõmustavad kasutajaid värvikate ning humoorikate pakenditega.

Einhorn on Saksa firma, mis teeb julmuse vabasid ja vegan kondoome. Nende eesmärk on olla võimalikult kestlik – alates sellest, et pakend on tehtud ümbertöödeldud paberist ja kasutatakse võimalikult vähe plastikut kuni selleni, et kõik töötajad saavad õiglast tasu. Kuigi enda sõnul on nad veel ideaalist kaugel, on nende jätkusuutliku tootmise raportid ilusad vaadata ja näitavad ka eesmärke. Kondoomide tootmisest saab täpsemalt lugeda siit.

Koostis: 100% looduslik kautšukist lateks, ümbrispakend ümbertöödeldav paber. Kondoomi pakendis on (veel) plastikut, kuid nad kompenseerivad seda, makstes CO2 tasu.

Parim enne tähtaeg on nendel kondoomidel alati 3-4 aastat, näiteks 2022. aasta alguses müügil olevatel toodetel on parim enne märtsis 2026.

Mõõtmed:
Kõik kujundused (va Suur Saurus) – 54 mm laiusega (standard suurus), 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised.
Suur Saurus – 57 mm laiusega, 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised.

Pakk sisaldab: Seitse üksikult pakendatud kondoomi. Kaasas on eestikeelne ning paki sees inglise- ja saksakeelne kasutusjuhend.

Tootja: Kestlikult kasvatatud Malaisias, disainitud Berliinis

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!