Laia suudmega veepudel 800 ml

Laia suudmega veepudel 800 ml

28,00

Klean Kanteen kõige populaarsem matkapudeli mudel on nüüd saadaval ka värvilisena. 

Laia suudmega pudelit on mugav täita ka ämbrist või kaevust, ta sobib hästi ka smuuti kaasa võtmiseks, kannust täitmine on lihtne. Tänu laiale suudmele on teda väga hea puhastada, neid võib panna ka nõudepesumasinasse. Pudeli kork on seestpoolt roostevabast terasest. Roostevaba viimistlusega pudelis saab matkal ka vett keeta.

Tootekirjeldus

  • Pudelisse võib panna kõiki külmi ja mõõdukalt soojasid jooke (kuumade jookide puhul tuleb meeles hoida, et pudel on täpselt sama temperatuuriga kui seal sees olev jook).
  • Kõik kasutatud materjalid on ohutud, sealt ei leki kemikaale (nt BPA, BPK).
  • Pudel on täielikult tehtud taaskasutatavatest materjalidest – 18/8 roostevabast terasest.
  • Kaane sisepind on roostevabast terasest ja jook puutub kokku ainult terasega. Kaane välispind on polüpropüleenist (#5).
  • USA lehe andmetel sobib ta enamuse veefiltritega, aga ma ise pole proovinud, st ma ei tea, mis filtreid on Eestis saada ja kas ta nendega ka sobib.
  • Nii pudelit kui kaant võib pesta nõudepesumasinas.

Komplektis: pudel, keeratav kork.

NB! Enamus korke on mõeldud Klean Kanteen kitsa suudmega pudelitele, nii et laia suudmeg pudelile ei sobi spordikork ega nokk. Kui soovite spordikorgiga pudelit, vaadake seda 800 ml pudelit.

Pudelite mõõtmed:

Põhja laius:  7,3 cm
Kõrgus:  23,6 cm

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!