Šampoon lavendli ja geraniumiga

Šampoon lavendli ja geraniumiga

4,90

Olen otsinud endale väga pikalt tükišampooni, kuid minu õhemate juuste puhul jätavad tükišampoonid sageli juuksed kas rasuseks või takuseks. Suma tükišampoonid sobivad mulle hästi, jättes juuksed kergeks ja tõesti puhtaks. Šampoon sobib enamikule juuksetüüpidele ja ka kehale.

Otsisime endale sobivat seepi, kuid selgus, et  öko-seepide sagedane koostisosa on palmiõli, mille tootmine hävitab vihmametsasid ning sealset elusloodust. Suma seepide ja šampoonide puhul sobivad meile nii koostis kui plastikuvaba, komposteeruv pakend.

Suma seepide ja šampoonide koostises on oliiviõli, kookosõli ja sheavõi, mida on töödeldud võimalikult vähe, et jätta alles kõik naturaalsed puhastavad omadused.

  • Seebis ei ole parabeene, SLSi ega palmiõli.
  • Sertifitseeritud julmusevabad ja vegan koostisosad.
  • Pakendatud plastikuvabalt.
  • Seebi kaal vähemalt 95g.

Suma šampoon on valmistatud Suurbritannias.

19 laos

Tootekirjeldus

Koostis:

Sodium cocoate (coconut oil), sodium olivate (olive oil), aqua, sodium castorate (castor oil), lavandula angustifolia (lavender) oil contains linalool; pelargonium graveolens (rose geranium) leaf oil contains citronellol, geraniol, linalool; melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, ultramarine violet ci 77007 (mineral pigment).

Leia sobiv toode lihtsalt ja mugavalt!