Channel island
Organic gardenK18CPPS-SBK18CPPS-FOtegelikult ekrkoosa! dragon fruitK18CPPS-BSK18CPPS-BRSK18CPPS-BPChannel islandK18CPPL-BSpooleliitrine-roostevaba-korgiga1-img_0967

532 ml veepudel

20,00

Puhasta
Tootekood: 532 ml Kategooria:

Toote kirjeldus

Pooleliitrine joogipudel on Klean Kanteeni esimesest sarjast ja need on siiani ühed populaarsematest pudelitest. Mõnusalt väike pudel sobib nii kergeks spordiks kui igapäevaseseks töölkäimiseks. Mul on ta kasutuses siis, kui lähen välja käekotiga tavapärase seljakoti asemel.

Pudeli suudmest pudelist mahuvad hõlpsalt sisse jääkuubikud või marjad smuuti jaoks. Tänu ümaratele servadele on teda lihtne puhastada, roostevaba viimistlusega pudeli saab panna ka nõudepesumasinasse. See pudel kestab aastaid ja ei hakka imelikult lõhnama. (Endal järgi proovitud, minu 800 ml pudelis on nüüdseks vesi sees olnud 3,5 aastat. Loputan teda korra nädalas ja vesi on täiesti värske, soovi korral võib nuusutama tulla :))

  • Pudelisse võib panna kõiki külmi ja mõõdukalt soojasid jooke (kuumade jookide puhul tuleb meeles hoida, et pudel on täpselt sama temperatuuriga kui seal sees olev jook).
  • Kõik kasutatud materjalid on ohutud, sealt ei leki kemikaale (nt BPA, BPK).
  • Pudel on tehtud täielikult taaskasutatavatest materjalidest (18/8 roostevaba teras + värvilistel pudelitel mürkidevaba värv).
  • Kork on polüpropüleenist (#5).
  • Nõudepesumasinas tohib pesta spordikorki, keeratavat korki ja roostevaba viimistlusega pudelit, värvilised pudelid saab puhtaks sooja vee ja seebiga.
  • Värvidest – kõik pudelid on päriselus suhteliselt sama värvi kui pildil, välja arvatud Dragon fruit, mis pildil on lilla, aga päriselus täiesti roosa (vt roheliste korkidega pilti, mille ise tegin, seal on õigem värv).

Spordikork on tilgakindel – kui pudel pikali kukub, siis püsib jook seal sees, kuid kotis võiks ta siiski enam-vähem püsti olla, pikali loksudes võib sealt veidi välja imbuda. Keeratav kork on täiesti lekkekindel, roostevaba viimistlusega pudelile sobib hästi ka roostevabast terasest kork (mõlemat võib nõudepesumasinas pesta). Pudelile sobivad ka nokk, bambuskork või pendelkork.

Komplektis: 532 ml pudel, spordikork või keeratav kork.

Pudeli mõõtmed:
Kaal: 181,4 g
Suudme ava: 44 mm
Põhja laius: 72,8 mm
Kõrgus: 22,5 cm

P.S. Selle pisikese poe tekstid kirjutatud rohkem enda kogemuse järgi – loe ka tootja kirjeldust.

Klean Kanteeni peetakse maailma kõige “rohelisemaks” pudelitootjaks. Nende eesmärk oli luua pudel, mis annab loodusele rohkem kui sealt võtab, on säästlikult ja vastutustundlikult toodetud ning ei sisalda kemikaale. 18/8 roostevaba teras on puhas materjal, mida kasutatakse ka toiduainetööstuses.

Lisainfo

Värv

berry syrup (tumelilla matt), blue planet (tumesinine), channel island (sinine), dragon fruit (roosa), flame orange (oranž), organic garden (roheline), roostevaba, shale black (must matt)

Kork

keeratav kork, spordikork